TSC TTP-244 Plus
Drukarka TSC TTP-244 Plus jest urządzeniem trwałym, niezawodnym i prostym w obsłudze. Na korzyść urządzenia przemawia: kompaktowa obudowa, konstrukcja umożliwiająca szybkie i łatwe zakładanie etykiet, szarf i taśm termotransferowych. Kupując drukarkę otrzymujecie Państwo bezpłatnie program do jej obsługi. Wystarczy wpisać dowolny tekst i po kilku sekundach mamy gotowy wydruk.
Więcej informacji technicznych o urządzeniach, można znaleźć na stronie: www.kds.com.pl.
TSC TTP-247
Termotransferową drukarkę etykiet TSC TTP-247 cechuje bardzo dobry stosunek wydajności do ceny. Drukarka TSC TTP-247 jest urządzeniem trwałym i niezawodnym. Dodatkowymi atutami są: kompaktowa obudowa, konstrukcja umożliwiająca szybkie i łatwe zakładanie etykiet i taśm termotransferowych oraz wbudowany czytnik kart SD, pozwalający rozszerzyć pamięć wewnątrzną drukarki do 4GB.
Kupując drukarkę otrzymujecie Państwo bezpłatnie program do jej obsługi. Wystarczy wpisać dowolny tekst i po kilku sekundach mamy gotowy wydruk.
Więcej informacji technicznych o urządzeniach, można znaleźć na stronie: www.kds.com.pl.
TSC TDP-247
Termiczną drukarkę TSC TDP-247 cechuje bardzo dobry stosunek wydajności do ceny, jest to urządzenie trwałe i niezawodne. Dodatkowymi atutami są: kompaktowa obudowa, konstrukcja umożliwiająca szybkie i łatwe zakładanie taśmy oraz wbudowany czytnik kart SD, pozwalający rozszerzyć pamięć wewnętrzną drukarki do 4GB. Kupując drukarkę otrzymujecie Państwo bezpłatnie program do jej obsługi. Wystarczy wpisać dowolny tekst i po kilku sekundach mamy gotowy wydruk.
Więcej informacji o drukarkach znajdziecie Państwo  na stronie: www.kds.com.pl.